caligula

Caligula 1979 +18 Erotik Film Hd Altyazılı İzle

Caligula film tarihi boyunca belki de en çok tartışılan film sayılabilir. Sadece tek bir film İmparatorluk Roması’nın ardındaki sapıklığı göstermeye cesaret etmiştir ve bu film
deli Roma imparatorunun destansı öyküsünü anlatan ‘Caligula’dır. Zalim tuhaf saltanatının tüm ayrıntıları bu filmde açığa vurulmuştur. Kızkardeşine duyduğu olmayacak cinsel ihtirası Roma’nın en meşhur fahişesiyle yaptığı evlilik kendisine karşı çıkanlardan kurtulmak için keşfettiği şeytani yollar ve dahası.

Sinemanın devleri Malcolm McDowell Peter O’Toole John Gielgud ve Shakespeare oyuncusu Helen Mirren ile alkışlanacak uluslararası bir oyuncu kadrosu ve Penthouse Gözdeleri’nden oluşan güzel bir kadınlar topluluğunun oluşturduğu yetenekli bir grup bu biricik tarihî dramayı bir sinema şaheserine dönüştürüyor.

Midesi kolay bulananlar ve dar görüşlü ahlakçılara uygun olmamakla birlikte ‘Caligula’ bir zamanlar adı Roma olan o ihtişamın ardındaki anormalliği ve çöküşü gözler önüne sererek sizi hop oturtup hop kaldıracak.

Daha Fazla Erotik İçerik İçin TIKLA

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir